Parafia p.w. Św. Jana Chrzciciela w Ozimku

INTENCJE MSZALNE 09.08 16.08.2015 R. NIEDZIELA 09.08 XIX Niedziela Zwykła. Za męża Engelberta Jendrusch, zięcia Alfreda oraz wszystkich z rodzin Jendrusch i Sycha. Za syna Marka Zyziki w r. śm., męża Gustawa i syna Piotra i z rodziny Wiesiołek. Za Piotra Wieczorek od sąsiadów z ul. 22 lipca . O zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla Małgorzaty Aptyka z ok. 80 r. urodzin. Za ojca Krzysztofa Klyszcz w 19 r. śm., z rodzin Klyszcz, Sołtys i Derewlany. Za tragicznie Roksanę Hordes w 23 r. urodzin. Za ks prała.

OVERVIEW

This domain parafia-ozimek.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have researched nineteen pages within the website parafia-ozimek.pl and found eighty websites referring to parafia-ozimek.pl. We have observed two mass communication platforms possessed by this website.

PARAFIA-OZIMEK.PL RANKINGS

This domain parafia-ozimek.pl is seeing alternating quantities of traffic all round the year.
Traffic for parafia-ozimek.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-ozimek.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-ozimek.pl

BIP - Urząd Gminy i Miasta w Ozimku

Zarządzenia Burmistrza Ozimka jako Kierownika Jednostki. Projekt założeń zaopatrzenia w ciepło. Lokalny Program Rewitalizacji Gminy Ozimek. Ośrodek Integracji I Pomocy Społecznej w Ozimku. Rejestry, Ewidencje, Archiwa.

Start - Urząd Gminy i Miasta w Ozimku

Zasady regulowania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Harmonogramy wywozu odpadów komunalnych w 2018 roku. PSZOK - Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Jak segregować odpady - ulotka informacyjna. Nieodpłatna pomoc prawna dla mieszkańców powiatu opolskiego. Strategia Rozwoju Gminy Ozimek na lata 2016 - 2022. W URZĘDZIE GMINY I MIASTA W OZIMKU MOŻESZ JUŻ POTWIERDZIĆ PROFIL ZAUFANY ePUAP.

Start - Urząd Gminy i Miasta w Ozimku

Suspended Domain

Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.

LSO Ozimek Oficjalna strona LSO w Ozimku

Chrystus na górze Tabor przemienił się wobec swych uczniów, ukazał im rąbek swojej chwały, aby umocnić ich wiarę. Dzisiaj, w święto Przemienienia Pańskiego, przychodzimy do świątyń,.

WHAT DOES PARAFIA-OZIMEK.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-ozimek.pl Mobile Screenshot of parafia-ozimek.pl Tablet Screenshot of parafia-ozimek.pl

PARAFIA-OZIMEK.PL HOST

I diagnosed that the main root page on parafia-ozimek.pl took one thousand one hundred and seventy-two milliseconds to load. I could not detect a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
81.210.92.245

I observed that this domain is weilding the Apache/2 os.

Parafia p.w. Św. Jana Chrzciciela w Ozimku

DESCRIPTION

CONTENT

This domain had the following in the web site, "Za męża Engelberta Jendrusch, zięcia Alfreda oraz wszystkich z rodzin Jendrusch i Sycha." Our analyzers analyzed that the web page stated " Za syna Marka Zyziki w r." The Website also stated ", męża Gustawa i syna Piotra i z rodziny Wiesiołek. Za Piotra Wieczorek od sąsiadów z ul. O zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla Małgorzaty Aptyka z ok. Za ojca Krzysztofa Klyszcz w 19 r. , z rodzin Klyszcz, Sołtys i Derewlany. Za tragicznie Roksanę Hordes w 23 r."

OTHER WEB SITES

Local index - HTTrack Website Copier

HTTrack Website Copier - Open Source offline browser. Middot; Page has moved.

Dane teleadresowe - BIP Gminna Biblioteka Publiczna Koczała

Przejdź do strony z wysokim kontrastem. Kontrola finansowa badająca stan majątkowy oraz procesy związane z gromadzeniem i rozdysponowaniem zasobów pieniężnych. Kontrola przewodów kominowych w budynku będącym własnością Gminnego Ośrodka Kultury. Ocena stanu sanitarnego placówki pracy pozaszkolnej. Regulamin Czytelni Gminnej Biblioteki Publicznej w Koczale. Regulamin Organizacyjny GBP w Koczale i zarządzenia ze zmianami do RO.

Dane teleadresowe - BIP Gminny Ośrodek Kultury w Koczale

Przejdź do strony z wysokim kontrastem. Polityka Bezpieczeństwa w Gminnym Ośrodku Kultury w Koczale. Zarządzenie nr 1 Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Koczale z dnia 13. w sprawie wprowadzenia Polityki Bezpieczeństwa wraz z załącznikami. Rejestr Instytucji Kultury prowadzony przez Gminę Koczała. Strategia rozwoju Gminnego Ośrodka Kultury w Koczale. BIP - Gminny Ośrodek Kultury w Koczale.

Dane teleadresowe - BIP Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Przejdź do strony z wysokim kontrastem. BIP - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Koczale. Archiwum poprzedniego BIP-u do 31. Ul Zielona 2 , 77-220 Koczała.

Dane teleadresowe - BIP Zakład Gospodarki Komunalnej Z.B.

Przejdź do strony z wysokim kontrastem. Zarządzenie Dyrektora Zakładu nr 2. Zarządzenie Dyrektora Zakładu nr 1. Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej na ul. BIP - Zakład Gospodarki Komunalnej Z.